telema teenused

MMT – pagrieziet jaunu lappusi savas pārdošanas komandas darbā!

MMT padarīs tirdzniecības pārstāvju darbu daudz efektīvāku. Vieglāk būs veikt pasūtījumus, atrodoties veikalā, jo visi dati par produktiem un klientu ir parocīgi apkopoti MMT aplikācijā. Caur aplikāciju veikti pasūtījumi uzreiz parādās uzņēmuma uzskaites sistēmā – atkrīt atkārtota datu ievadīšana.

Risinājums atvieglo arī stratēģisku lēmumu pieņemšanas procesu, jo tirgus dati, uz kā pamata lēmumi balstās, līdz jums nonāk strukturizēti un Telema Portālā tos var vienkārši apskatīt.

MMT veicina pārdošanu

Ar pareizajiem darbarīkiem atliek vairāk laika klientu tikšanām. Gan jūs, gan jūsu komanda var koncentrēties īstiem mērķiem.

Pasūtījumi neaizķeras

Pasūtījumi neaizķeras

MMT risinājums ir savienojams ar uzskaites sistēmu. Tirdzniecības pārstāvji var veikt pasūtījumus, neatejot no klienta. Kolēģi birojā saņem datus uzreiz. Nekādas liekas piezīmju atšifrēšanas, datu ievadīšanas vai aizķeršanās.

Precīzi un svaigi dati vienmēr pa rokai

Precīzi un svaigi dati vienmēr pa rokai

Svaigākā informācija par noliktavas atlikumu, klienta pasūtījumiem, rēķiniem un kredīta statusu nav vairs jāpieprasa no biroja. Visi darījumam nepieciešamie dati ceļo kopā ar jūsu pārstāvjiem parocīgajā MMT aplikācijā.

Merčendaizings jūsu acu priekšā

Merčendaizings jūsu acu priekšā

Jums ar veikaliem ir vienošanās par preču izkārtojumu plauktos. Tai būs vienkārši sekot līdzi ar iespēju fotografēt un veikt piezīmes. Dati tiek saglabāti aplikācijā un zūd vajadzība sūtīt neskaitāmos e-pastus.

Tirgus informācija sakrājas viegli

Tirgus informācija sakrājas viegli

Jūs zinat, uz kādas informācijas balstīsiet stratēģiskus lēmumums.Tās savākšana būs vienkārša ar pareizajām viegli aizpildāmajām anketām. Lēmumi neizritēs no izjūtām, bet gan konkrētiem tirgus datiem.

Aplikācijas apgūšana – vienkāršāk par 1+1

MMT aplikācijas lietošana ir vienkārša pat iesācējiem. Ja vēlaties uzzināt visas aplikācijas nianses, pieprasiet apmācību sev un savai komandai.

Izveidojiet tīkamāko darbarīku

MMT aplikācija sastāv no sešiem moduļiem. Kādas funkcijas jūs izmantosiet, tā ir jūzu izvēle – moduļus varat kombinēt, izveidojot savam uzņēmumam piemērotu darbarīku.

MMT Pasūtījumi

MMT Pasūtījumi

Veiciet pasūtījumus neatejot no klienta

MMT Rēķini

MMT Rēķini

Izrakstiet rēķinus neatejot no klienta

MMT Apmeklējumi

MMT Apmeklējumi

Plānojiet un pārskatiet klientu apmeklējumus

MMT Aptaujas

MMT Aptaujas

Savāciet un apkopojiet tirgus datus

MMT Merčendaizings

MMT Merčendaizings

Saglabājiet bildes un piezīmes

MMT Attēli

MMT Attēli

Lietojiet produktu bildes