Telema PDS Supplier – vienkāršojiet datu sagatavošanu tirgotāju tabulām

Kopēt un pārrakstīt produktu informāciju no dažādām datu bāzēm un tabulām vairs nav nepieciešams.

Strādājot caur Telema PDS Supplier, jūs vienlaikus ietaupāt gan laiku, gan samaziniet datu kļūmes.

telema landing
Telema PDS mobile

Produktu datu izveidošana un papildināšana

Telema PDS mobile

Sortimenta un akciju pārvaldība

Telema PDS mobile

Integrācija ar biznesa uzskaites sistēmām

Telema PDS mobile

Informācijas par produktiem nosūtīšana sadarbības parneriem

Kāpēc tas ir nepieciešams?

Mūsdienās ir gandrīz neiespējami pārdot preci, ja nav detalizētas informācijas par to. Informācija par produktu ir vitāli nepieciešama vairākām pusēm – mazumtirdzniecības ķēdēm, patērētājiem un valsts iestādēm. Prasības ir atšķirīgas, produktu informācijas iesniegšanai nav vienota standarta – tas, kas der vienam, neder citam. Nepieciešamā informācija par produktiem ir tik apjomīga, ka to visu nav iespējams uzglabāt piegādātāja vai ražotāja uzskaites sistēmā. Telema PDS (Product Data Sync) ir produktu datu pārvaldības rīks, kas nodrošina informācijas integritāti un precizitāti visā preces dzīves ciklā. PDS risinājums ļauj efektīvi apmainīties ar preču informāciju visām iesaistītajām pusēm – tieši tad, kad tas ir nepieciešams.

Ko jums sniedz Telema PDS?

Telema landing icon

EFEKTIVITĀTE

Visi produktu dati tiek glabāti vienā datu bāzē. Ar tiem var ātri un ērti dalīties ar partneriem, atbilstoši viņu vajadzībām. Jebkurā laikā un bez papildu apstrādes.

Telema landing icon

SAVIETOJAMĪBA

Viena uzticama datu bāze, kurā glabāt un atjaunināt visu preces informāciju , saglabājot visaptverošu izmaiņu vēsturi.

Telema landing icon

INTEGRĀCIJAS

Telema PDS datu bāzi var integrēt gan ar piegādātāju, gan pircēju uzskaites sistēmām. Jums vairs nevajadzēs atkārtoti ievadīt, kopēt vai nosūtīt informāciju e-pastā.

Telema landing icon

PRECIZITĀTE

Informācija par produktu vienmēr atbilst aktuālajām prasībām. Kļūdu iespējamība samazinās līdz minimumam, jo dati netiek kopēti no dažādām datu bāzēm un tabulām.

Telema landing icon

DROŠĪBA

Produktu datus var modificēt tikai lietotāji ar atbilstošām tiesībām. Informācijas koplietošanai tiek izmantoti droši kanāli. Reģistrēšanās un izmaiņu arhīvs palīdz aizsargāties pret nejaušām kļūdām vai ļaunprātību.

interreg logo Telema EU Flag Telema

Šis mājaslapa atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.