Web Supplier – izpildiet savu partneru biznesa prasības

Jūsu partneri ir gatavi vadīt tirdzniecības dokumentu plūsmu caur EDI, taču jūsu uzskaites sistēmai ir ierobežota funkcionalitāte vai tādu nemaz neizmantojat?

Jums vienalga ir jāizpilda partnera prasības. Viss, kas vajadzīgs, lai saņemtu e-pasūtījumus un veidotu elektroniskus rēķinus ir interneta savienojums un lietotāja konts Telema Portālā.

Web Supplier ir vienkāršs risinājums, kas jums ir piemērots, ja apstrādājat aptuveni 100 vai mazāk pārdošanas dokumentu mēnesī.

Izveidojiet e-rēķinus ar pāris klikšķiem

Izveidojiet un nosūtiet e-rēķinus no interneta portāla.

Pasūtījumu saņemšana*

Jūsu partneris jums nosūta e-pasūtījumu no savas uzskaites sistēmas. Šis pasūtījums tūdaļ ir pieejams Telema Portālā. Jūs saņemat ziņu e-pastā.

E-rēķinu izveidošana*

No saņemtā e-pasūtījuma varat izveidot e-rēķinu ar vienu peles klikšķi.

E-rēķinu saņemšana*

Jūsu partneris saņem e-rēķinu tieši savā uzskaites sistēmā un var to nekavējoties apstrādāt. Jo ātrāks šis process, jo ātrāk jūsu preces nonāk veikala plauktos.

*Varat apmainīties arī ar pavadzīmēm, piegādes saņemšanas apstiprinājumiem un atgriešanas paziņojumiem.

EDI - obligāts efektīvai uzņēmējdarbībai

Sadarbojieties ar partneriem, kas pieprasa elektronisku datu apmaiņu.

Praktiski

Praktiski

E-dokumentu apritei uzskaites sistēma nemaz nav nepieciešama. Jūs varat izpildīt visas partneru prasības, izmantojot Telema Portālu. E-dokumentus varēsiet lejuplādēt arī kā PDF-failus.

Ekonomiski

Ekonomiski

Web Supplier nav nepieciešami lieli ieguldījumi. Par nelielu mēneša maksu varat kļūt par EDI partneri, apmainoties ar datiem līdzvērtīgi visiem citiem tirgus dalībniekiem.

Ātri

Ātri

Kad jūsu partneris saņem e-rēķinu tieši savā uzskaites sistēmā, to var apstrādāt nekavējoties. Jo ātrāka apstrāde, jo ātrāk jūsu preces nonāk veikalu plauktos.

Bez ierobežojumiem

Bez ierobežojumiem

Telema Portāls jums ļauj izveidot neierobežotu lietotāju skaitu. Viss, kas nepieciešams, lai piekļūtu saviem datiem, ir dators un internets – jebkurā vietā un laikā.

Telema Portāls - jūsu jaunā darba stacija

Būtiskā tirdzniecības informācija vienmēr ir ‘’pa rokai’’.

Jūs varat saņemt pasūtījumus un preču pieņemšanas aktus, kā arī sūtīt pavadzīmes un rēķinus.

Jūs varat paši pievienot jaunus portāla lietotājus un mainīt partneru informāciju.

Paplašiniet pakalpojuma iespējas
Data Quality

Data Quality

Vai vēlaties, lai cenas ielasās automātiski, veidojot rēķinus? Vai saņemat pasūtījumus, kuros produktu kodi nesakrīt ar jūsējiem? Mēs varam ielasīt nepieciešamās cenas un kodus automātiski.

Kā? Uzziniet šeit!
eFactoring

eFactoring

Vai izmantojat faktoringu, lai finansētos no rēķiniem? Paātriniet līdzekļu saņemšanu no faktoringa pakalpojuma sniedzēja.

Kā? Uzziniet šeit!
EDI Supplier

EDI Supplier

Vai vēlaties iegūt vairāk no EDI? Vai vēlētos pārstāt pārrakstīt pasūtījumus ar roku un tai vietā veltīt laiku aktīvai pārdošanai? Apmainieties ar eDokumentiem tieši no savas uzskaites sistēmas.

Kā? Uzziniet šeit!