Apvienotie Arābu Emirāti kļūst par 40. Telema eksporta valsti

E-rēķini

Apvienotie Arābu Emirāti kļūst par 40. Telema eksporta valsti

Telema pakalpojumus izmanto jau 40 valstīs. 2019. gada jūlijā, kad uzņēmuma Transferwise meitas uzņēmums sāka izmantot Telema eFlow pakalpojumu, sarakstam pievienojās Apvienotie Arābu Emirāti. Transferwise personāls Telema eFlow pakalpojumu izmanto 15 dažādās pasaules valstīs.

Visplašāk izmantotais Telema pakalpojums ir EDI (Electronic Data Interchange) jeb elektroniskā datu apmaiņa, uzņēmuma primārais mērķtirgus ir Igaunijā, Latvijā un Lietuvā. EDI pakalpojumi dod pircējiem un piegādātājiem iespēju veikt pasūtījumu, pavadzīmju un dažādu citu tirdzniecības dokumentu elektronisko apmaiņu, ietaupot laiku un resursus. Elektroniskā datu apmaiņas pakalpojums ir atkarīgs no tirdzniecības partneru tīklojuma brīvuma, kura mērogu nosaka vietējo partneru skaits.

Savukārt Telema eFlow risinājums, kas paredzēts iepirkumu rēķinu apstrādei un apstiprināšanai, ir īpaši piemērots eksportam, jo nav atkarīgs no partneru daudzuma. Telema eFlow risinājums ir visplašāk pasaulē izmantotais Telema pakalpojums ar lietotājiem Vācijā, Zviedrijā, Austrālijā, Japānā un vēl vairākos desmitos valstu.