Baltijas lielākajam EDI operatoram “Telema” būs jauna izpilddirektore

E-rēķini

Baltijas lielākajam EDI operatoram “Telema” būs jauna izpilddirektore

Sākot ar 2019. gada septembri Gristela Tali pārņems izpilddirektores pienākumu izpildi. Hele Hammer nodos G. Tali atbildību par ikdienas operatīvo darbu organizēšanu un pati turpinās rūpēties par biznesa attīstību un stratēģiju kā Telema direktore.

Hele Hammer Telema ir nostrādājusi vairāk kā 19 gadus. Viņas vadībā uzņēmums ir kļuvis par Baltijas vadošo EDI operatoru. Hele ir Telema komandā kopš pašas uzņēmuma dibināšanas – sākotnēji kā finanšu direktore un vēlāk kā visa uzņēmuma direktore. Hele jaunumus komentē, sakot: “2009. gadā es atgriezos no Amserv uz Telema, lai kļūtu par uzņēmuma pagaidu direktori līdz brīdim, kad atradīsim kādu, kas mani aizvietos. Kā izrādās, pienākumi nebija nemaz tik “pagaidu”,  stafetes nodošana tālāk prasīja 10 gadus.”

Jūnijā Telema jaunā izpilddirektore Gristela Tali pārdeva Lehe Pruuvikoda, uzņēmumu, ko 2013. gadā viņa dibināja kopā ar savu vīru. Iepriekš viņa ir ieņēmusi vairākus vadošus amatus uzņēmumos BCS Itera un  Columbus Estonia, kā arī strādājusi par Personālresursu direktori uzņēmumā Eesti Energia.

Gristela saka: “Ar vislielāko prieku uzsākšu sadarbību ar Heli un visu Telema komandu. Mans mērķis ir attīstīt Telema biznesu, padziļināt sadarbību ar esošajiem klientiem un palīdzēt tiem efektivizēt savus biznesa procesus. Strādājot uzskaites sistēmu (ERP) industrijā vienmēr esmu sekojusi Telema attīstībai. Esmu arī bijusi galda otrā pusē kā Telema klients, kad pārdevu mikrobrūvētavas alu veikalu tīkliem. Es biju ļoti apmierināta ar Telema pakalpojumiem un augstu vērtēju to darbu, kas līdz šim ir ieguldīts šajā uzņēmumā.”

Hele Hammer un Gristela Tali jau sadarbojušās vairākus gadus. Helei nebija ilgi jādomā pirms piedāvājuma izteikšanas Gristelai. ‘Patiesībā pirmo reizi pieņemt Gristelu darbā Telema es centos jau 2010. gadā. 2019. gada vasarā, kad ziņu portālā Äripäev izlasīju, ka Gristela ir pārdevusi savu uzņēmumu, nekavējoties zvanīju viņai vēlreiz.’’ Gadu gaitā Hele un Gristela ir sadarbojušās gan ar IT industriju, gan izglītību saistītos projektos. Piemēram, viņas abas ir piedalījušās Igaunijas Piegādes ķēdes menedžera kvalifikācijas standarta izstrādē un abas ir lasījušas lekcijas TalTech Piegādes Ķēdes maģistra programmā.