Partneri Somijā? Telema jums nosūtīs visus Somijas e-rēķinus!

E-rēķini, EDI, Jaunumi

Partneri Somijā? Telema jums nosūtīs visus Somijas e-rēķinus!

Sākot ar 2020. gada februāri, Telema var nogādāt jums e-rēķinus no jebkura Somijas uzņēmuma. Somijā ir vairāk nekā 30 e-rēķinu un EDI operatoru, viesabonēšanas līgumu noslēgšana ar viņiem visiem prasītu daudz laika. Tāpēc Telema pieņēma lēmumu sadarboties ar vienu no lielākajiem Somijas EDI operatoriem – Tieto, kas spēj apstrādāt rēķinus no visiem Somijas uzņēmumiem, starp kuriem varētu būt arī jūsu partneri, un tos nosūtīt jums caur Telema sistēmu.

Pirmais klients, kas jau izmanto šo ērto pakalpojumu, ir Heimon Kala, Somijas zivju pārstrādes uzņēmums, kas ietilpst PRFoods grupā. Maarja Kens, Heimon Kala finanšu direktore, komentē: “Lielākajā daļā PRFoods uzņēmumu izmaksu sadalīšanai un rēķinu apstiprināšanai mēs izmantojam Telema eFlow. Lai arī Telema eFlow mēs varam apstrādāt gan PDF failus, gan e-rēķinus, mēs dodam priekšroku e-rēķiniem. To apstrāde ir ātrāka, ir mazāk kļūdu, un tie dod mums iespēju izmantot uz rindām balstītu automātisku rēķinu kodēšanu”.

M.Kens skaidro, ka vēlmes saņemt e-rēķinus galvenais iemesls bija vajadzība ieviest līdzīgus procesus visā PRFoods grupā. “Gan Igaunijā, gan Somijā e-rēķini ir plaši izplatīti, tāpēc mūsu vēlme nodrošināt to automatizētu nokļūšana mūsu MS NAV uzskaites sistēmā, izmantojot Telema eFlow, bija loģiska.”

Sistēma ir izveidota tā, ka Heimon Kala nav nepieciešams zināt, kuru e-rēķinu operatoru izmanto tā piegādātāji. Viņi vienkārši paziņoja piegādātājiem savu e-rēķina adresi (tā sastāv no reģistrācijas numura un operatora koda) un informēja, ka turpmāk gaida e-rēķinus. Lieki piebilst, ka Heimon Kala nav jāzina, kādu e-rēķina formātu izmanto tā piegādātāji. Telema parūpējas, ka rēķini nonāk Heimon Kala eFlow sistēmā ar viņiem saskaņotajā formātā.

Ja arī jūs vēlaties saņemt Somijas pirkuma rēķinus atbilstoši visām e-rēķinu prasībām, lūdzu, sazinieties ar mūsu pārdošanas komandu.

 

PS. Līdzīgi ir iespējams saņemt EDI rēķinus no jūsu pārrobežu tirdzniecības partneriem. Telema ir noslēgusi viesabonēšanas līgumus ar vairāk nekā 15 EDI operatoriem 10 dažādās valstīs.

 

Heimon Kala Oy ir plaši pazīstams zivju pārstrādes uzņēmums, kas vairāk nekā trīs gadu desmitus piegādā izsmalcinātus produktus Somijas iedzīvotāju vakariņu un banketu galdiem. Šobrīd uzņēmums ietilpst AS PRFoods grupā, un tas darbojas arī Zviedrijā un Baltijas valstīs.

Tieto ir vadošais Ziemeļvalstu programmatūras un IT pakalpojumu uzņēmums. Tās globālajā komandā strādā 15 000 darbinieku gandrīz 20 valstīs, Tieto saviem klientiem Ziemeļvalstīs un ārpus tām nodrošina nevainojamu ikdienas biznesa procesu un pakalpojumu piegādi. Tieto e-rēķinu klienti gadā izvairās no 35 000 tonnu CO2 izmešu radīšanas.