Softera Baltic – jauns sertificētais partneris, kas atbalsta MS Dynamics 365 Business Central / NAV

EDI, Jaunumi

Softera Baltic – jauns sertificētais partneris, kas atbalsta MS Dynamics 365 Business Central / NAV

2020. gada aprīļa sākumā tika parakstīts Telema sertificētā partnera līgums ar Softera Baltic. Sadarbība ar vienu no Lietuvas lielākajiem Microsoft Dynamics 365 biznesa risinājumu ieviesējiem sākās 2019. gada 4. ceturksnī, tās mērķis bija nodrošināt mūsu savstarpējiem klientiem iespēju maksimāli vienkārši ienākt EDI pasaulē.

Softera EDI modulis ir paredzēts uzņēmumiem, kuri izmanto MS Dynamics NAV versiju 2013R2 un jaunāku. Tagad viņi varēs ātri izveidot savienojumu ar Telema vairāk nekā 1200 piegādātāju un 4500 veikalu un uzsākt elektronisku tirdzniecības dokumentu apmaiņu ar saviem partneriem. Šim nolūkam viņiem būs jāuzstāda Softera Microsoft Dynamics Business Central (Navision) EDI modulis, savukārt Telema nodrošinās drošu un uzticamu dokumentu apstrādi un nosūtīšanu. No Telema puses pakalpojuma aktivizēšana tiks veikta bez maksas.

Anna Stumbriene, Softera Baltic produktu attīstības vadītāja, komentē: “Mēs strādājam ar dažādiem uzņēmumiem, mūsu specializācija ir piegādes ķēdes vadības risinājumi. Es varu droši apgalvot, ka mūsu klienti, kas izvēlas biznesa digitālo transformāciju, ir ieguvēji. Mūsdienu mainīgajā pasaulē e-rēķini un e-dokumentu apmaiņa ir kļuvusi par neatņemamu ikdienas procesu sastāvdaļu. Mēs labprāt strādājam ar Telema. Nav šaubu, ka, pateicoties EDI, mūsu klienti saņems pilnvērtīgus e-dokumentus un samazinās izdevumus “.

Telema Lietuva vadītājs Ramūns Tvarijonas piebilst: “Mēs redzam lielu EDI potenciālu Lietuvas tirgū, jo daudzi uzņēmumi pārskata savus procesus un meklē risinājumus, lai digitalizētu informācijas plūsmas. Daudzi no mūsu klientiem izmanto Microsoft Dynamics 365 produktus. Tāpēc mēs ļoti priecājamies sveikt Softera kā 38. Telema sertificēto partneri Baltijā!”

 

Softera Baltic tika izveidota 2008. gadā, un šobrīd tā ir viena no lielākajām un pieredzējušākajām Microsoft Dynamics 365 (ERP / CRM / BI) partnerēm Lietuvā, kas strādā ar biznesa digitālās transformācijas un optimizācijas risinājumiem. Uzņēmumam Softera Baltic uzticas vairāk nekā 350 ražošanas, tirdzniecības un pakalpojumu sniegšanas uzņēmumi visā pasaulē.