Via3L: loģistikā ļoti svarīga ir raita dokumentu aprite

3PL klientu stāsti, EDI, Jaunumi, Klientu stāsti

Via3L: loģistikā ļoti svarīga ir raita dokumentu aprite

“Via3L ir ļoti svarīgi, lai biznesa informācija pārvietotos pa drošiem un standartizētiem kanāliem un informācijas plūsmas varētu tikt uzraudzītas. Telema 3PL, risinājums, kas integrēts ar mūsu biznesa programmatūru, nodrošina tieši to,” stāsta Via3L IT vadītājs Janels Kasuks.

Jebkuram loģistikas uzņēmumam ir kritiski svarīgi, lai dokumenti tiktu ātri pārvietoti, neatkarīgi no tā, vai tie ir pasūtījumi, rēķini, nosūtīšanas vai saņemšanas paziņojumi. “Elektroniskie dokumenti ir ātri, turklāt tie nodrošina redzamību visā piegādes ķēdē,” skaidro Kasuks. Kompetenti darbinieki, skaidri integrācijas principi un iespēja standartizēt procesus ir noteicošie iemesli, kāpēc Via3L izmanto Telema 3PL pakalpojumu.

 

EDI vienkāršo dokumentu pārsūtīšanu

Jo vairāk partneru ir iesaistīti piegādes ķēdē, jo sarežģītāka var kļūt tirdzniecības dokumentu apmaiņa. Pēc Kasuka teiktā, dažādi partneri ir vēlējušies izmantot ļoti dažādus datu apmaiņas formātus. Un šāda bezgalīgi daudz dažādu kanālu izveide un dažādu formātu tulkošana ir tehnisks apgrūtinājums. “Telemas izveidotā datu apmaiņas sistēma, kas ir pilnībā integrēta mūsu IT sistēmā, liek partneriem runāt vienā valodā un lietot vienādus terminus un tas ir ievērojami atvieglojis dokumentu pārsūtīšanu,” komentē Kasuks.

Kad ir veikta integrācija ar uzskaites sistēmu, dokumentu plūsma ir automātiska un nav nepieciešams atkārtoti ievadīt datus. EDI reģistrē visas dokumentu transakcijas, nodrošinot reāllaika redzamību un datu causkatāmību, kas ir īpaši svarīgi trešo pušu loģistikas biznesā.

Via3L aktīvi aicina visus savus partnerus pievienoties EDI, kas ir diezgan vienkārši, pateicoties skaidrām integrācijas prasībām un standartizētiem formātiem. Telema speciālisti vienmēr ir gatavi palīdzēt sarežģītākos gadījumos.

“Telema komanda ir sniegusi lielu atbalstu sarežģītu dokumentu plūsmu un klientu risinājumu ieviešanā. Ir atrasti optimāli risinājumi un kompromisi, ņemot vērā gan mūsu, gan partnera vēlmes,” apstiprina Kasuks.

 

Jaunas automatizācijas iespējas 

Via3L ir sajūsmā arī par citiem Telema sniegtajiem pakalpojumiem. Piemēram, Telema Data Quality pakalpojums noder, ja trūkst dažu datu vai tie ir lieki, vai ir nepieciešama datu validācija. Balstoties uz pamatdatiem, Telema var papildināt  datus nefinansiālajos darījumu dokumentos. Vai arī, pamatojoties uz klienta specifikāciju, Telema var pārbaudīt ienākošos dokumentus un informēt sūtītāju par trūkumiem. Priekš Via 3L, Telema veido arī PDF failus izejošajiem e-rēķiniem.

Nākotnē Via3L plāno testēt Telema PDS risinājumu produktu informācijas ‘’vienotās patiesības’’ radīšanai ar EDI palīdzību. “Tā kā mēs esam starp piegādātājiem un mazumtirgotājiem, mums ir nepieciešami arī produktu dati. Būtu lieliski, ja Excel un manuālā darba vietā mēs varētu importēt produktu datus tieši savā programmatūrā,” viņš saka. 

 

Mēnesī ietaupītas vairāk nekā 2000 darba stundas

Kasuks saka, ka EDI pakalpojums ir svarīgs uzņēmējdarbības veicinātājs, jo bez digitāliem savienojumiem vairs nevarat vadīt loģistikas biznesu. “Mums katru mēnesi ir tūkstošiem pasūtījumu, un to visu manuāli apstrādāt nav iespējams,” viņš atzīmē. Tiek lēsts, ka ienākošo pasūtījumu apstrādes automatizācija ietaupa aptuveni 25 minūtes vienam pasūtījumam. Tas nozīmē, ka augustā Via 3L ietaupīja vairāk nekā 2000 darba stundu, neveicot manuāli atkārtotu pasūtījumu ievadi vien. Šis aprēķins neietver ietaupījumus par rēķiniem, nosūtīšanas paziņojumiem, piegādes pasūtījumiem, atgriešanas paziņojumiem u.c. Lai uzzinātu, cik daudz jūsu uzņēmums varētu ietaupīt, izmantojot EDI, iepazīstieties ar Telema EDI kalkulatoru

 

Via3L IT vadītājs Janels Kasuks iesaka Telema pakalpojumus visiem tiem, kuri vēlas, lai informācija ātri un efektīvi pārvietotos starp sistēmām un ļautu cilvēkiem koncentrēties uz jēgpilnu darbu, nevis atkārtotu datu apstrādi: “Datu pārvietošanu ir jāveic EDI, lai cilvēki varētu attīstīt biznesa attiecības.”

 

Lasiet vairāk par Telema pakalpojumiem vai sazinieties ar mums, lai atrastu Jūsu uzņēmumam labāko risinājumu.