900 Aibe veikali tagad var pievienoties Telema EDI tīklam

Jaunumi

900 Aibe veikali tagad var pievienoties Telema EDI tīklam

Telema un Aibe ir parakstījuši stratēģisku partnerības līgumu, lai kopā veicinātu elektronisko datu apriti mazumtirdzniecības sektorā. UAB “Aljansas AIBĖ” ir lielākā Latvijas un Lietuvas tirgotāju apvienība, kas apvieno vairāk nekā 200 uzņēmumu un 900 veikalu. Aibe dalībnieki un to piegādātāji tagad var sākt apmainīties ar eDokumentiem daudz efektīvāk. Pirmās ķēdes, kas sāks izmantot Telema EDI, ir “Oniks” SIA, UAB “Aibės prekyba”un UAB “Redstena”.

“Sadarbība ar Telema mums ļauj apmainīties ar EDI pasūtījumiem un EDI rēķiniem ar mūsu piegādātājiem. Jo mazāka cilvēka iejaukšanās, jo mazāk kļūdu. EDI izmantošana būtiski paātrinās procesus un paaugstinās efektivitāti gan mums, gan piegādātājiem. Šis viss palīdz taupīt laiku un naudu,” skaidro Kęstutis Žilinskas, Aibė tirdzniecības vadītājs.

Hele Hammer, Telema valdes priekšsēdētāja, novērtē sadarbību ar Aibe, sakot: “Telema tīkls jau savieno vairāk kā 1000 piegādātāju ar vairāk nekā 4000 veikaliem Baltijas valstīs. Mūsu piegādātāji jau labu laiku ir izrādījuši interesi par eDokumentu apmaiņu ar Aibe grupas dalībniekiem. Mēs ar lielu prieku uzņemam vēl vienu lielu veikalu ķēdi modernajā eDokumentu tadu plūsmā.”