Kāpēc izvēlēties integrēto, nevis tīmekļa EDI web-portālu?

EDI, Jaunumi

Kāpēc izvēlēties integrēto, nevis tīmekļa EDI web-portālu?

Piegādātāji labi pazīst grūtības, kas rodas, lai izpildītu mazumtirgotāju elektroniskās datu apmaiņas (EDI) prasības. Runājot par EDI, ir divi varianti: caur interneta portālu izmantojamais un integrētais EDI. Lai gan tīmekļa EDI var jaunpienācējiem likties ērta izvēle, ieskatīsimies dziļāk, kāpēc integrētais EDI tomēr būs prātīgāks un efektīvāks variants.

Bez EDI piegādātājiem ir e-pastā saņemtie pasūtījumi, ar rokām jāievadai savā noliktavas programmā. Kad prece ir sakomplektēta, balstoties uz šiem manuāli ievadītajiem pasūtījumiem ir jāģenerē pavadzīme-rēķins. Šāda manuāla darbplūsma ne tikai aizņem daudz laika, bet bieži vien rada arī kļūdas.

 

EDI interneta portālā

Tīmekļa EDI ir daudziem piegādātājiem procesu automatizācijas sākumpunkts, jo piedāvā ātru un vienkāršu iestatīšanu. Tas ļauj caur tīmekļa portālu apmainīties ar pasūtījumiem un rēķiniem. Diemžēl, šim variantam ir arī viens slēptais trūkums. Gan pasūtījumus, gan rēķinus joprojām vajag noliktavas sistēmā ievadīt ar rokām. Strādājot ar lielu dokumentu daudzumu, šī dublēšana rada ievērojamu darba apjomu. Manuāla darbplūsma prasa lielu piepūli un nereti rodas vairākas cilvēciskas kļūdas.

Integrētais EDI

Integrētais EDI

Integrētais EDI pārveido visu procesu, automatizējot darbplūsmu un izslēdzot nepieciešamību ievadīt datus ar rokām. Integrēta EDI gadījumā ienākošie pasūtījumi ir mašīnlasāmā formātā un tiek saņemti jūsu noliktavas sistēmā. Turklāt arī rēķinus var viegli ģenerēt un nosūtīt klientiem pa taisno no noliktavas programmas, protams mašīnlasāmā formātā. Rezultāts? Ievērojama 90% manuālā darba samazināšanās. Tas nozīmē, ka jūsu komanda var atvēlēt vairāk laika, lai koncentrētos uz būtiskiem uzdevumiem, un uzlabojas vispārējā efektivitāte.

Bieži sastopams malds ir tas, ka integrētais EDI nozīmē dārgu, ilgstošu un sarežģītu IT projektu. Telema jau vairāk kā 15 gadus ir sadarbojusies ar uzskaites sistēmu un noliktavu programmatūru nodrošinātājiem, lai izveidotu standartizētus EDI moduļus viņu risinājumos. Pateicoties šai iniciatīvai, EDI ieviešana vairāk nekā 40 dažādās programmatūrās Baltijas valstīs šodien ir vienkāršs, ātrs un ekonomiski izdevīgs projekts. Un tā ir saprātīga izvēle pat mazākiem uzņēmumiem.

 

Tīmekļa risinājums pret integrēto EDI

Izvēloties EDI, kas balstās uz interneta portāla, var likties ātra alternatīva, bet bieži vien tas palielina, nevis samazina, jūsu darba apjomu.

Telemai rūp, lai klienti maksimāli izmantotu savā labā visas EDI priekšrocības.

Mūsu ieteikums: jau pašā sākumā pieņemiet domu par integrēto EDI, lai priekš sevis atklātu efektivitātes pasauli, samazinātu manuālā darba apjomu un patiešām izmantotu uzņēmuma labā visu EDI potenciālu.

Izdariet prātīgu izvēli jau šodien – izvēlieties integrēto EDI un novērojiet izmaiņas savā darbībā.

Aizpildiet zemāk esošo formu un dodieties aizraujošajā īstā EDI ceļojumā.