Telema PDS

Telema Produktu datu sinhronizācija (Product Data Sync) ir pakalpojums, kas ļauj vairumtirgotājiem, izplatītājiem vai ražotājiem ātri un ērti izveidot, uzglabāt un administrēt visu ar produktiem saistīto informāciju (produktu nosaukums, svars, uzturvērtība, iepakojuma izmēri, alergēni utt.) vienotā datu bāzē. Šis risinājums nodrošina produktu datu precizitāti un atbilstību realitātei, jo dati netiek kopēti no dažādām datu bāzēm un tabulām. Lietotāju tiesību ierobežojumi un informācijas apmaiņa, izmantojot drošus kanālus, aizsargā datus no nejaušas modifikācijas vai ļaunprātīgas izmantošanas.

telema landing

Produktu datu izveidošana un papildināšana

Sortimenta un akciju pārvaldība

Integrācija ar biznesa uzskaites sistēmām

Informācijas par produktiem nosūtīšana sadarbības parneriem

Kāpēc tas ir nepieciešams?

Mūsdienās ir gandrīz neiespējami pārdot produktu bez detalizētas informācijas par to. Informācija par produktu ir vitāli nepieciešama vairākām pusēm – mazumtirdzniecības ķēdēm, patērētājiem un valsts iestādēm. Prasības ir atšķirīgas, produktu informācijas iesniegšanai nav vienota standarta – tas, kas der vienam, neder citam. Nepieciešamā informācija par produktiem ir tik apjomīga, ka to visu nav iespējams uzglabāt piegādātāja vai ražotāja uzskaites sistēmā. Telema PDS ir produktu datu pārvaldības rīks, kas nodrošina produktu informācijas integritāti un precizitāti visā produktu dzīves ciklā un ļauj droši apmainīties ar informāciju par produktu ar visām iesaistītajām pusēm tad, kad tas ir nepieciešams.

Kāds ir Telema PDS vērtības piedāvājums?

Telema landing icon

EFEKTIVITĀTE

Visi produktu dati tiek glabāti vienā datu bāzē. Ar tiem jebkurā laikā bez papildu apstrādes var ātri un ērti dalīties ar partneriem, atbilstoši viņu vajadzībām.

Telema landing icon

SAVIETOJAMĪBA

Viena (“zelta”) datu bāze, kurā glabāt un atjaunināt visu ar produktu saistīto informāciju, attēlus un sertifikātus, visā produkta dzīves ciklā, saglabājot visaptverošu izmaiņu vēsturi.

Telema landing icon

INTEGRĀCIJAS

Telema PDS datu bāzi var integrēt gan ar piegādātāju, gan pircēju uzskaites sistēmām. Jums vairs nevajadzēs atkārtoti ievadīt, kopēt vai nosūtīt informāciju e-pastā.

Telema landing icon

PRECIZITĀTE

Informācija par produktu vienmēr atbilst aktuālajām prasībām. Kļūdu iespējamība samazinās līdz minimumam, jo dati netiek kopēti no dažādām datu bāzēm un tabulām.

Telema landing icon

DROŠĪBA

Informāciju par produktu var modificēt tikai lietotāji ar atbilstošām tiesībām. Informācijas koplietošana notiek, izmantojot drošus kanālus. Reģistrēšanās un izmaiņu veikšana tiek saglabāta, tādējādi dati tiek aizsargāti pret nejaušu rediģēšanu vai nepareizu izmantošanu.

interreg logo Telema EU Flag Telema

Šis mājaslapa atspoguļo autora viedokli. Programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.